Dovoz vozidel ze zahraničních zemí

Měsíční archív: Březen 2014

Autobazar Veselý Moravský Krumlov recenze

Autobazar Veselý se nachází v Moravském Krumlově, přičemž se zabývá prodejem a dovozem automobilů jak z České republiky, tak také ze zahraničí. Pokud jde přímo o koupi vozidla, tak před koupí si samozřejmě můžete vozidlo sami projet a nechat si zkontrolovat technický stav v nějakém z partnerských autoservisů nebo přímo ve vašem oblíbeném autoservisu.

Autobazar nabízí svým klientům komplexní a kompletní služby v těchto oblastech. Jedná se například tedy o nákup, prodej, odtah, servis, pojištění, dovoz na zakázku.

Dále financování, registrace na úřadech, ruční mytí interiérů, EKO likvidace, měření emisí, STK a tak podobně. Jestliže si vyberete nějaké vozidlo, tak můžete hned sjednat povinné ručení přímo v autobazaru.

Smluvními partnery autoservisu jsou pojišťovny Uniqa, Axa a Česká podnikatelská pojišťovna. Pokud se podíváte na oficiální internetové stránky tohoto autobazaru a autoservisu, můžete si hned začít vyhledávat vozidlo dle určitých kritérií. V prvé řadě si můžete zvolit značku vozidla, přičemž je zde na výběr opravdu z mnoha značek.

Dále můžete vybírat podle ceny, přičemž zde máte na výběr z několika cenových relací. Jako poslední kritérium vyhledávání zde máte výběr podle paliva, přičemž je zde klasika benzín, nafta nebo plyn.

Vložil Autobazary v ČR | Štítek , , , | Zanechat komentář

Autobazar Trotina recenze

Autobazar Trotina se nachází v České republice mezi Hradcem Králové a Jaroměří, přičemž konkrétně jej naleznete ve Smiřicích na ulici Trotina. Jedná se o autoservis, který se zabývá hlavně prodejem osobních a užitkových vozidel, ale poskytuje také další služby.

Bude vám sloužit, pokud chcete koupit vozidlo, pokud chcete prodat vozidlo, pomůže vám v možnostech financování, pojištění a poskytne vám další autoslužby, jako je servis a tak podobně. Pokud bychom se měli bavit o autoopravně, tak je zde možnost opravy elektroinstalace, autoklempířství.

Dále opravy elektroinstalací, výměny čelních skel, lakování vozidel a nakonec zajišťování oprav vozidel v případech vyřizování formalit u pojišťoven, havárií a tak podobně. Dále pokud jde o služby pneuservisu, tak jsou zde poskytovány montáže a demontáže osobních pneumatik, uskladnění pneumatik zdarma, prodej doplňků a ALU kol. Další službou je diagnostika, přičemž se jedná například o diagnostiku podvozku, řídících jednotek, seřízení náprav moderní 3D laserovou geometrií.

Další věcí je zabezpečení vozidel. Zde se jedná například o montáže autoalarmů, zabezpečovacích zařízení, centrálních zamykání, různé zabezpečení proti krádeži a tak podobně. Společnost s ručením Trotina je také partnerem známých českých pojišťoven, takže za vás mohou vyřídit veliké množství věcí. Autobazar poskytuje také službu individuálního odtahu vozidel, asistenční službu a tak podobně. Recenze na tento autobazar jsou vesměs velice dobré.

Vložil Autobazary v Čechách | Štítek , , , | Zanechat komentář

Autobazar Trnka recenze

Autobazarů je v dnešní době v České republice opravdu veliké množství, přičemž pokud uvažujete nad koupí nějakého levného automobilu, tak můžete využít jejich služeb. Autobazar si můžete vybírat podle několika věcí. Jedná se v prvé řadě samozřejmě o lokalitu, přičemž si vyberete nějaký blízko vašeho bydliště.

Jelikož je autobazarů opravdu hodně, tak můžete stále z vybírat ze širokého spektra. Při výběru dejte určitě zejména na nějaké doporučení známých, vlastní zkušenost, recenze autobazaru, které můžete najít na internetu a tak podobně. Poměrně známým autobazarem v Plzeňském kraji je pak například autobazar Trnka.

Tento autobazar se konkrétně nachází na ulici Borská 1045/40 v Plzni. Pokud jej budete chtít navštívit , tak má autobazar otevřeno každý všední den od devíti do pěti hodin odpoledne, přičemž v sobotu má otevřeno taktéž od devíti do dvanácti v poledne. Jinak se samozřejmě můžete domluvit telefonicky.

Autobazar zprostředkovává prodej vozidel, výkup, poskytování leasingu, zpětného leasingu a tak podobně. na výběr zde najdete z opravdu velikého množství osobních vozů mnoha značek v různých cenových relacích. Pokud se budete chtít podívat na aktuální nabídku vozidel, které jsou v tomto autobazaru k dispozici, tak samozřejmě můžete jak osobně, tak také na internetových stránkách, které naleznete na internetové adrese autobazartrnka.cz.

Nabízí také povinné ručení a havarijní pojištění u pojišťoven ČSOB, Generali, ČPP, Česká pojišťovna, Total Brokers, UNIQA, TRIGLAV a tak podobně.

Vložil Autobazary v Čechách | Štítek , , , | Zanechat komentář

Autobazar Kučera Klimkovice recenze

Jestliže uvažujete nad koupí nějakého nového automobilu, tak máte na výběr v podstatě z několika možností. V prvé řadě si můžete koupit nějaký nový automobilu u autorizovaného prodejce, což je asi nejjistější způsob koupi automobilu.

Mnoho lidí ale samozřejmě nemá takové finanční prostředky, aby si mohlo dovolit koupit zbrusu nový automobil.

Proto se nabízí samozřejmě další možnosti, jako jsou autobazary. Autobazarů je v České republice opravdu veliké množství, takže si můžete vybrat nějaký, který se nachází v místě vašeho bydliště.

Pokud budete mít možnost, tak si vybírejte nějaké autoservisy, se kterými máte již nějakou zkušenost, dejte na doporučení známých, podívejte se na různé recenze na internetu a tak podobně. Jako všude i jinde, tak samozřejmě i zde se může stát, že se vás někdo pokusí nějakým způsobem obrat o peníze a tak podobně.

Velikým problém autobazarů jsou pak například stočené kilometry na vozidle, čehož se však můžete vyvarovat prostřednictvím různých služeb, které vám toto všechno o daném vozidle zjistí. Jde o to, že každé vozidlo, ať už se nacházelo kdekoliv, musí bezpodmínečně podléhat registraci, takže mějte na paměti, že všechno je dohledatelné.

Jedním z takových autobazarů u nás je například autobazar Kučera, který se nachází v Klimkovicích. Pokud jde o recenze na internetu, tak můžete najít jak pozitivní, tak také negativní ohlasy. Negativních však je o něco více, takže bychom doporučovali se tomuto autoservisu vyhnout.

Vložil Autobazary v ČR | Štítek , , , | Zanechat komentář

ČSOB leasing autobazar

Pokud uvažujete nad koupí vozidla a nemáte zrovna veškeré finanční prostředky, tak si samozřejmě můžete pořídit vozidlo na leasing. Co to vlastně tedy leasing je? Jedná se vlastně o finanční produkt, pomocí kterého můžete financovat pořizování movitých věcí.

Tento produkt se v České republice objevil až po roce 1989, přičemž v současné době existuje několik druhů leasingu. Jedná se například operativní leasing, finanční leasing, kaptivní leasing, zpětný leasing a tak podobně. Leasingové společnosti nabízejí kromě tohoto samostatného produktu také další služby.

Jedná se například splátkový prodej, spotřebitelský úvěr a tak podobně. Tyto produkty jsou ale o něco dražší než finanční leasing, neboť pro leasingové společnosti představují vyšší riziko. Pojďme se nyní podívat na některé základní druhy leasingů. V prvé řadě je to tedy leasing finanční. Zde jde o to, že daný předmět je po celou dobu financování kupce ve vlastnictví leasingové společnosti.

Do rukou kupujícího přechází až po na konci leasingového období. Zajímavým typem je také zpětný leasing. V tomto případě majitel nějaké věci prodá objekt leasingové společnosti a začíná splácet. Na konci splátkového období přechází objekt opět do rukou původního vlastníka.

Tohoto se využívá v případech, kdy potřebujete klient rychle nějaký vyšší obnos a tak podobně. Dalším typem je leasing operativní, který se od leasingu finančního liší zejména tím, že i po splacení částky zůstává objekt ve vlastnictví leasingové společnosti.

Mezi poskytovatele leasingu v České republice patří například právě ČSOB, dále ŠkoFIN, SixtLease, Arval a další.

Vložil Autobazary na Moravě | Štítek , , , , | Zanechat komentář

Autoscout24.cz

Autoscout24.cz je jednou z největších inzertních německých společností, která se zabývá hlavně prodejem automobilů. Jedná se o společnost, která figuruje na německém, ale i na evropském trhu zhruba od roku 1998, přičemž se v dnešní době vyskytuje na trzích celkově osmnácti zemí.

Jestliže se podíváte na oficiální internetové stránky, které naleznete na internetové adrese autoscout24.cz, můžete ihned začít vyhledávat automobily. V prvé řadě si můžete však zvolit z několika vyhledávacích kritérií a omezení. Nejprve si zvolíte, jestli hledáte osobní automobil nebo užitkový, či nákladní automobil.

Další na řadě je samozřejmě značka a model automobilu, přičemž se zde nachází vskutku drtivé zastoupení všech světových značek. Dalším kritériem je určitě maximální cena, kterou jste schopni za vozidlo dát. Cena je zde ukázána v eurech, avšak to si každý sám určitě dopočítá na koruny. Další věcí je stáří automobilu, které je zde zastoupeno první registrací vozidla.

Můžete si tedy zvolit vozidla stará maximálně rok, pět roků, deset roků a tak podobně. Další věcí je potom stav tachometrů, tedy maximální hodnota, kterou má vozidlo najeto. Poslední věcí, kterou si můžete zvolit, je typ palivo, přičemž zde najdete opravdu všechny typy. Jedná se samozřejmě klasicky o benzín, naftu a LPG, dále také hybrid, etanol, elektro, vodík a ostatní.

Vložil Online německé autobazary | Štítek , , , , | Zanechat komentář

Mobile.de

V Německu existuje samozřejmě opravdu veliké množství různých inzertních serverů, na kterých naleznete množství automobilů všeho druhu a typu. Jedním z největších takových serverů je pak například mobile.de, který naleznete na stejné internetové adrese.

Stránky jsou prvotně v němčině, avšak můžete si změnit jazyk například na angličtinu nebo samozřejmě na češtinu.

Pokud se tedy podíváte na oficiální stránky, tak můžete ihned začít s vyhledáváním vozidel, přičemž si můžete zvolit určitá kritéria vyhledávání.

V prvé řadě si můžete zvolit, jestli chcete vozidlo osobní nebo vozidlo užitkové. Dále si můžete zvolit značku vozidla, přičemž zde máte na výběr opravdu z velikého množství značek, jako například BMW, Audi, Škoda, Ferrari, Opel, Mercedes, Alfa Romeo, Honda, Jaguar a spousta dalších. Dalším kritériem je pak model vozidla. Dalším důležitým bodem je také datum první registrace, což značí vlastně stáří automobilu.

Můžete si tedy zvolit, jestli by měl být starý maximálně rok, pět roků, deset roků, dvacet roků a tak podobně. No a samozřejmě posledním kritériem je cena automobilu, přičemž si zde můžete zvolit maximální finanční sumu, kterou jste schopni za automobil dát. Na stránkách naleznete kromě inzerce také množství dalších zajímavých a důležitých informací.

Jedná se například o to, jak postupovat při importu vozidel do České republiky ze zahraničí, jestli se vyplatí kupovat ojeté vozidla nebo nové vozidla a spoustu dalšího.

Vložil Online německé autobazary | Štítek , , , , | Zanechat komentář

Dovoz ojetých aut ze zahraničí

Nové auto je vždycky poměrně nákladnou věcí, takže byste si nákup měli opravdu promyslet. Můžete si vozidlo samozřejmě koupit zcela nové, nějaké ojeté v České republice nebo samozřejmě zakoupit vozidlo v zahraničí. U dovozu vozidel ze zahraničí máte zpravidla dvě možnosti.

Můžete si pro vozidlo zajet na vlastní pěst nebo samozřejmě využít služeb nějaké společnosti, která se dovozem vozidel ze zahraničí zabývá. Pojďme se však podívat na to, jak tento proces zhruba vypadá, když se do dovozu rozhodnete jít sami. Připravte se na to, že vás čeká poměrně častá návštěva úřadů, a to jak v zahraničí, tak také samozřejmě u nás.

V prvé řadě si tedy musíte vybrat nějaké vozidlo, a to nejlépe na nějakých větších inzertních zahraničních serverech dané země. V Německu je to například scou.de a tak podobně. Jakmile budete mít vybráno vozidlo, tak se samozřejmě domluvíte s prodejcem a můžete vyrazit na cestu. Po zaplacení a předání automobilu na vás budou čekat úřadu v zahraničí.

V prvé řadě si musíte nejdříve vyřídit mezinárodní pojistku na příslušném úřadě, přičemž cena této pojistky se pohybuje zhruba od sedmdesáti do sto padesáti euro v závislosti na délce trvání. Dále si musíte zajít pro červenou mezinárodní registrační značku, která vás vyjde na zhruba šedesát euro.

Po nalepení této značky dostanete samolepku na RZ a exportní technický průkaz. Po vyřízení všech těchto náležitostí se konečně můžete vydat na cestu do České republiky, kde na vás čeká další vyřizování v podobě emisí, technické kontrolky a samozřejmě zaregistrování vozidla na příslušném úřadu.

Vložil Dovoz vozidel | Štítek , , , | Zanechat komentář

Dovoz ojetých aut z Francie

Auta ze zahraničí jsou v drtivé většině případů v mnohem lepším technickém stavu než vozidla z České a Slovenské republiky. Je to dáno zejména tím, že silnice v zahraničí jsou v mnohem lepším stavu než silnice u nás.

Mezi velice oblíbené země, ze kterých se dováží vozidla, pak patří například Německo, Rakousko, Itálie, Spojené státy americké anebo třeba právě Francie. Pokud se rozhodnete pro koupi vozidla v zahraničí, tak máte v podstatě na výběr ze dvou možností. Můžete se pro vozidlo vydat na vlastní pěst anebo využít služeb nějaké společnosti, která se dovozem vozidel ze zahraničí zabývá.

Využití služeb některé ze společností vám ušetří v prvé řadě velikou spoustu času a nervů, kdy vám vyřídí všechny potřebné formality, ať už na úřadech v zahraničí, tak také samozřejmě na úřadech v České republice. Společností, které se zabývají dovozem vozidel ze zahraničí je opravdu veliké množství. Jednou z takových společností je pak například společnosti Simix.

Jedná se o ryze českou firmu, která na tomto trhu figuruje již od roku 1992. Jedná se tedy o opravdu dlouhou dobu, za kterou si stihla vybudovat široké množství spokojených zákazníků. Společnost se zaměřuje na vozidla a náhradní díly především z evropských zemí a Spojených států amerických. Pokud jde o náhradní díly, tak Simix garantuje nejlepší ceny na trhu. Pokud byste náhodou někde našli nějaký levnější náhradní díl, tak vám Simix dorovná cenu.

Vložil Dovoz vozidel | Štítek , , , , | Zanechat komentář

Dovoz dodávkových aut ze zahraničí

Dovozem osobních a užitkových vozidel se v dnešní době zabývá v České republice opravdu veliké množství různých společností.

Pokud se budete chtít na nějaké takové společnosti podívat, tak napište do svého internetového vyhledávače heslo jako “dovoz vozidel za zahraničí” a vyjede vám veliké množství odkazů na tyto společnosti. Společnosti, které se tímto zabývají, vám mohou opravdu ušetřit nějaké peníze a hlavně veliké množství času.

Ten byste museli strávit běháním po českých a německých úřadech. Jednou takovou společností je pak například společnost s ručením omezeným GregoCar, která se zabývá prodejem užitkových a osobních vozidel, přičemž dováží vozidla ze zemí Evropské Unie. Všechny vozidla pak mají po dovozu vyřízené všechny potřebné náležitosti, jako jsou emise, nové STK, český technický průkaz a tak podobně.

Společnost je vám také na přání schopna okamžitě vyřídit povinné ručení, havarijní pojištění a podobné věci, se kterými byste ztratili hodně času. Aby společnost mohla všechno vybavit, tak od vás bude samozřejmě potřebovat nějaké doklady. Pokud jste fyzická osoba, která neprovozuje živnost, tak je potřeba pouze jeden doklad totožnosti. Pokud jste fyzická osoba, která provozuje živnost, tak bude potřeba klasicky doklad totožnosti, razítko a živnostenský list.

No a konečně pokud jste právnická osoba, tak bude potřeba doklad totožnosti jedince, který zastupuje společnost, výpis z obchodního rejstříku a razítko.

Vložil Dovoz vozidel | Štítek , , , | Zanechat komentář