Dovoz vozidel ze zahraničních zemí

Měsíční archív: Duben 2014

Největší autobazary v Německu

Německo je v současné době zemí, ze které stále více a více Čechů a Slováků dováží vozidla. V prvé řadě se může tento dovoz docela dobře finanční vyplatit a v druhé řadě máte také v drtivé většině případů jistotu, že dané vozidlo bude v dobrém technickém stavu, i když bude mít třeba najeto trochu více tisíc kilometrů.

Jde o to, že technické stav silnic a dálnic v Německu jsou opravdu dobré, takže vozidla se na nich tak neopotřebovávají, jako je tomu u nás nebo na Slovensku. Každý z řidičů určitě soucítí se svým vozidlem, když jede na nějakých úsecích dálnice D1 a tak podobně.

Němci jsou také velice známí tím, že se o svá vozidla starají s opravdu velikou pečlivostí. Pokud bychom se měli podívat na nějaké největší autobazary v Německu, tak jich je poměrně hodně. Ty největší jsou také přizpůsobeny českým uživatelům. Jedná se tedy například o online autobazar Mobile.de, který naleznete na stejné internetové adrese.

Tento autobazar nepůsobí však jenom v Německu, ale pole jeho působnosti sahá do všech části Evropy. Věcí, která by českého zájemce mohla odradit, je například znevýhodněný kurz měny. Dalším známým autobazarem je Automobile.de, který je také v českém jazyce. Naleznete zde kromě osobních automobilů také motocykly, nákladní automobily a spoustu dalšího.

Oblíbeným autobazarem je dále WebMobil24.com, kde se můžete zaregistrovat a vkládat své nabídky automobilů. Emailem vám pak budou chodit odpovědi od případných zájemců.

Vložil Online německé autobazary | Štítek , , , | Zanechat komentář

Slovácký autobazar Bzenec recenze

V dnešní době můžete najít autobazar ve všech částech České republiky. Ani okolí města Kyjov není výjimkou. Jedním z oblíbených autobazarů je zde například Slovácký autobazar, který naleznete v nedalekém městě Bzenec na ulici Vracovská.

Tento autobazar můžete navštívit každý všední den od devíti do pěti hodin odpoledne a v sobotu od devíti do dvanácti v poledne.

Kromě nabídku vozidel nabízí tento autobazar i další služby. Jedná se například pojištění a financování vozidel.

Slovácký autobazar v tomto ohledu spolupracuje s pojišťovnami Slavia pojišťovna a České pojišťovna. Díky tomuto může nabídnout opravdu komplexní a rozsáhlé pojišťovací služby, díky kterým může klientům nabízet bezplatné poradenství, pojišťovací servis a tak podobně.

Dvěma základními produkty jsou pak samozřejmě povinné ručení a havarijní pojištění. Další službou je pak také financování. Vozidlo můžete v autobazaru zaplatit převodem z účtu na účet nebo hotově. Starý vůz pak od vás může Slovácký autobazar odkoupit za protihodnotu. Dále je zde také možnost financování vozidla na splátky.

Slovácký autobazar v tomto ohledu spolupracuje se společnostmi Home Credit, Essox, GE Money nebo Cetelem. Úvěr si tedy můžete nastavit přímo dle vašich požadavků. Těmto možnostem se však raději vždy vyhněte, neboť úroky jsou opravdu docela veliké a nakonec zaplatíte o veliký finanční obnos víc.

Vložil Autobazary na Moravě | Štítek , , , | Zanechat komentář

Autobazar Zavadilka recenze

Autobazarů je po celé České republice v současné době opravdu veliké množství. Pokud se tedy chystáte zakoupit nějaké vozidlo, tak máte dneska na výběr z několika možností. Můžete si samozřejmě koupit vozidlo nové z autorizované prodejny, přičemž toto je asi nejvyšší záruka kvality a jistoty.

Zaplatíte ale samozřejmě plnou cenu, na což ne každý člověk má. Další možností, která je v současné době velice rozšířená, je dovoz vozidel ze zahraničí. Zde máte na výběr také ze dvou možností. Můžete si vozidlo dovést na vlastní pěst nebo můžete využít služeb některých společností, které se dovozem vozidel ze zahraničí zabývají.

Ušetříte se tak určitě zejména úřednickému frmolu, který byste museli absolvovat jak v České republice, tak také v dané zemi, ze které byste auto dováželi. Pokud jde o země, které jsou velice oblíbené pro dovoz vozidel do České republiky, tak se jedná například o Francii, Německo, Rakousko, Itálii nebo Spojené státy americké.

Poslední možností je pak samozřejmě zakoupit nějaké vozidlo v autobazaru. Jak již bylo řečeno, autobazarů je opravdu hodně, takže máte na výběr. Vždycky se řiďte pomocí nějakých doporučení od přátel, vlastní zkušeností a nebo se můžete samozřejmě podívat na nějaké recenze na internetu, kde uživatelé píší recenze a zkušenosti s daným autobazarem.

Vybírejte si také autobazar v blízkosti vašeho bydliště, abyste pak případně neměli starosti s dalekým dojížděním, například při reklamaci a tak podobně.

Vložil Autobazary na Moravě | Štítek , , , | Zanechat komentář

Autobazar Špaček recenze

Autobazar Špaček je jedním z klasických pražských autobazarů, který v současné době nalezneme vedle obchodního centra Globus přímo v Čakovicích.

Pokud bychom se měli podívat do historie tohoto autobazaru, tak bychom museli až do roku 1968.

Dříve sídlil tento autobazar na Libeňském ostrově, kde jej vedle velice úspěšně Petr Špaček. Autobazar se vždycky řídil heslem, že nebude dovážet žádná havarovaná a ojetá vozidla s nejasným původem.

Také díky tomuto se podařilo získat opravdu široké spektrum spokojených klientů a zákazníků. Postupem času se tento autobazar předělal také na autoservis, což je, dalo by se říct, u autobazaru v dnešní době docela základem. Dalším důvodem, proč je tento autobazar takto úspěšný, je spolupráce s několika leasinogovými společnostmi, které dodávají do tohoto autobazaru vozidla po ukončeném operativním leasingu, tedy vozidla s ověřitelným a pravidelným servisem.

Společnost zažila poté na Libeňském ostrove v době povodní docela nepříjemné situace, a proto se k větší spokojenosti všech rozhodla přesídlit do Čakovic. Pokud jde o služby, které si v autoservisu jako zákazník můžete udělat docela zdarma, tak se jedná o výměnu oleje, drobnější opravy, příprava vozidla na STK, poradenská služba a základní pneuservis.

Pokud se budete chtít podívat na nabídku všech vozidel, tak samozřejmě můžete přímo navštívit prodejnu v Čakovicích nebo se můžete mrknout na oficiální internetové stránky, kde si vozidla můžete také vyhledávat podle základní kritérií.

Jedná se samozřejmě o značku a model vozidla, palivo, karoserie, rok výroby, cena a tak podobně.

Vložil Autobazary v Čechách | Štítek , , , | Zanechat komentář

Autobazar Vysočina recenze

Společnost s ručením omezeným Autobazar Vysočina existuje na trhu od 2002, kdy otevřel svoji první provozovnu, která měla kapacitu sto vozidel.

Na začátku existovala tato “společnost” pouze jako osoba samostatně výdělečně činná, avšak postupem času, přesněji řečeno za čtyři roky, kdy se začalo autobazaru opravdu dařit, došlo k transformaci na společnost s ručením omezeným.

Zlomovým rokem pro tento autobazar byl rok 2007, ve kterém byla otevřena nová pobočka ve Žďáru nad Sázavou.

Zde můžete najít zhruba tři sta vozidel na celkové ploše něco kolem deseti tisíc metrů čtverečních. Tímto se stal tento autobazar největším autobazarem v kraji Vysočina.

Ta jedenáct let, kdy se tato společnost vyskytuje na tomto automobilovém trhu, získala něco kolem deseti tisíc spokojených zákazníků. Jestliže se tedy budete chtít podívat na vozidla, která má tento autobazar v nabídce, tak samozřejmě můžete osobně přímo v autobazaru anebo samozřejmě také na oficiálních internetových stránkách, které naleznete na internetové adrese autobazarvysocina.cz.

Hned na hlavní stránce se můžete podívat na vozidla, která jsou nově přidána a samozřejmě také na celkovou nabídku všech vozů. Mezi další služby, které tento autobazar poskytuje, pak patří například financování vozidel, komisní prodej, možnosti protiúčtu, pojištění vozidel, ověřování původu vozidel a tak podobně.

Vložil Autobazary v ČR | Štítek , , , | Zanechat komentář