Dovoz vozidel ze zahraničních zemí

Slovácký autobazar Bzenec recenze

V dnešní době můžete najít autobazar ve všech částech České republiky. Ani okolí města Kyjov není výjimkou. Jedním z oblíbených autobazarů je zde například Slovácký autobazar, který naleznete v nedalekém městě Bzenec na ulici Vracovská.

Tento autobazar můžete navštívit každý všední den od devíti do pěti hodin odpoledne a v sobotu od devíti do dvanácti v poledne.

Kromě nabídku vozidel nabízí tento autobazar i další služby. Jedná se například pojištění a financování vozidel.

Slovácký autobazar v tomto ohledu spolupracuje s pojišťovnami Slavia pojišťovna a České pojišťovna. Díky tomuto může nabídnout opravdu komplexní a rozsáhlé pojišťovací služby, díky kterým může klientům nabízet bezplatné poradenství, pojišťovací servis a tak podobně.

Dvěma základními produkty jsou pak samozřejmě povinné ručení a havarijní pojištění. Další službou je pak také financování. Vozidlo můžete v autobazaru zaplatit převodem z účtu na účet nebo hotově. Starý vůz pak od vás může Slovácký autobazar odkoupit za protihodnotu. Dále je zde také možnost financování vozidla na splátky.

Slovácký autobazar v tomto ohledu spolupracuje se společnostmi Home Credit, Essox, GE Money nebo Cetelem. Úvěr si tedy můžete nastavit přímo dle vašich požadavků. Těmto možnostem se však raději vždy vyhněte, neboť úroky jsou opravdu docela veliké a nakonec zaplatíte o veliký finanční obnos víc.

Mohlo by vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Autobazary na Moravě a označen , , , . Záložka je zde.

Komentáře jsou uzavřeny.