Dovoz vozidel ze zahraničních zemí

Největší autobazary v Německu

Německo je v současné době zemí, ze které stále více a více Čechů a Slováků dováží vozidla. V prvé řadě se může tento dovoz docela dobře finanční vyplatit a v druhé řadě máte také v drtivé většině případů jistotu, že dané vozidlo bude v dobrém technickém stavu, i když bude mít třeba najeto trochu více tisíc kilometrů.

Jde o to, že technické stav silnic a dálnic v Německu jsou opravdu dobré, takže vozidla se na nich tak neopotřebovávají, jako je tomu u nás nebo na Slovensku. Každý z řidičů určitě soucítí se svým vozidlem, když jede na nějakých úsecích dálnice D1 a tak podobně.

Němci jsou také velice známí tím, že se o svá vozidla starají s opravdu velikou pečlivostí. Pokud bychom se měli podívat na nějaké největší autobazary v Německu, tak jich je poměrně hodně. Ty největší jsou také přizpůsobeny českým uživatelům. Jedná se tedy například o online autobazar Mobile.de, který naleznete na stejné internetové adrese.

Tento autobazar nepůsobí však jenom v Německu, ale pole jeho působnosti sahá do všech části Evropy. Věcí, která by českého zájemce mohla odradit, je například znevýhodněný kurz měny. Dalším známým autobazarem je Automobile.de, který je také v českém jazyce. Naleznete zde kromě osobních automobilů také motocykly, nákladní automobily a spoustu dalšího.

Oblíbeným autobazarem je dále WebMobil24.com, kde se můžete zaregistrovat a vkládat své nabídky automobilů. Emailem vám pak budou chodit odpovědi od případných zájemců.

Mohlo by vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Online německé autobazary a označen , , , . Záložka je zde.

Komentáře jsou uzavřeny.